کلاه گیس با موی طبیعی

هزینه ترمیم مو
هزینه ترمیم مو چقدر است ؟
آگوست 16, 2017
پروتز مو چیست؟
پروتز مو چیست؟
آگوست 26, 2017
نمایش همه
کلاه گیس طبیعی

کلاه گیس طبیعی

کلاه گیس با موی طبیعی

همان طور که گفته شد ترمیم مو و کلاه گیس تفاوت های داشتند. این موضوع را در تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس به طور کامل شرح داده ایم. هدف ما از گردآوری مقالات این است که شفاف سازی شود. به خصوص در مورد کلاه گیس طبیعی که بعضی از موسسه های ترمیم مو به تازگی آن را عنوان کرده اند! وعده آنها دادن کلاه گیس طبیعی به مشتریان است!

قیمت کلاه گیس با موی طبیعی

سیستم ترمیم مو با موی طبیعی با کلاه گیس که موی مصنوعی است کاملا تفاوت دارد. کلاه گیس یک موی موقتی است. آنرا فقط می توان در چند ساعت و یا نهایتا چند روز استفاده کرد و قیمت کلاه گیس هم نسبت به ترمیم مو پایین تر است تا حدی که قیمتها از صد هزار تومان شروع می شود.

یک نکته : ترمیم مو از لحاظ ظاهری شبیه کلاه گیس است ولی تفاوت های زیادی با کلاه گیس دارد. کلاه گیس یک لایه پلاستیکی است که موهای مصنوعی روی آن قرار گرفته اند. نفوذ هوا و آب به این لایه ممکن نیست چون لایه پلاستیکی هم باعث تعریق کف سر و مانع جریان هوا به پوست سر می شود. این باعث می شود که عفونت و عوارض و معایب کلاه گیس در مدت زمان طولانی جلوه کند.

پروتز ترمیم مو و کلاه گیس

حال ترمیم مو که یک کلاه گیس با موی طبیعی است یک لایه پروتز نانو مانند پوست سر که روی آن موهای طبیعی انسان کاشت شده اند. کاشت مو در این کلاه گیس موضوع بسیار مهمی است که فرق کلاه گیس و ترمیم مو را نشان می دهد. عمر بالای این کلاه گیس ها مزیت آنهاست. این پروتز نیازی ندارد که در هر شرایطی مانند حمام و استخر و ورزش و هر فعالیت دیگر از سر جدا شود. دلیل این خاصیت چیست ؟ این پروتز یا به عبارت دیگر کلاه طبیعی یا کلاه گیس با موی طبیعی به وسیله کراتینه های گیاهی که خاصیت چسبندگی دارند روی سر فیکس می شوند. در لوازم ترمیم مو ، کراتینه ها و ریمورها شرح داده شده اند. در نصب ترمیم مو ، کلاه گیس طبیعی روی سر فیکس و ثابت شده که امکان هر فعالیتی را به فرد در هر شرایطی را با خیال آسوده می دهد. با توجه به نکات گفته شده ، تفاوت پروتز مو و کلاه گیس را دریافتید. موسسه های ترمیم مو به نوعی بازی با کلمات را در حرفه خود باعث سود بیشتر می دانند. شفافیت در هر کسب و کاری لازم است . موسسه ما به این قاعده اعتفاد دارد. امیدواریم که شما با این مقاله با مفهوم ترمیم مو آشنا شده اید.

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
کمال تشکر از گردآوری این مقالات. سوالات بسیاری از افراد را جواب خواهد داد
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =