معایب کاشت مو

معایب کاشت مو

همه ما بعد از احساس کم پشتی موهایمان و یا ریزش موهایمان، اولین راه کاری که به ذهنمان می رسد کاشت مو است. اما کاشت مو عوارض و مشکلاتی به همراه دارد. صفحه عوارض کاشت مو را بخوانید. در اینجا توضیحاتی را راجب به کاشت مو را به زبان ساده در اختیار شما قرار میدهیم که از عوارض و معایب کاشت مو مطلع شوید. کاشت مو زمانی انجام پذیر است که از فرد یکسری آزمایشها گرفته شود که آیا این فرد توانایی پیوند زدن موها را دارد یا نه ؟ اما بعضی از موسسه ها در صورت منفی بودن آزمایشات و عدم توانایی فرد در کاشت مو ، باز اقدام به کاشت می کنند. دلیل آن هم واضح است . بحث مالی آن باعث می شود که موسسات از اطلاع رسانی این موضوع به افراد سرباز زنند.

معایب کاشت مو چیست

به همین علت ، بیشتر افراد هم به دلیل عدم موفقیت در کاشت مو به سمت ترمیم مو روی می آورند. مرحله بعد در کاشت مو ، پروسه سنی افراد است. سن افراد باید بالاتر از 25 سال باشد . نکته بعد در کاشت موها ، بانک موهای فرد است. بانک مو باید بانک مو خوبی باشد. بانک مو همان موها از پشت سر برداشته می شود . در طی یک عمل جراحی که در قسمت روشهای کاشت مو آنها را توضیح داده ایم، موها از پشت سر به قسمت جلوی سر کاشت می شوند. همین پروسه باعث می شوند که عصبهای سر آسیب ببینند. عفونت و سوراخ شدن پوست هم یکی از معایب کاشت مو است. 6 ماه پروسه زمانی بعد از کاشت مو لازم است که موها شروع به رشد کنند.

مزایا و معایب کاشت مو 

نکته بعدی در زمینه معایب ترمیم مو آن است که تراکم موها در کاشت مو بسیار کم است. موها به صورت غیر طبیعی هستند. وقتی موها شروع به می کنند، حالت غیر طبیعی خواهند داشت. نکته بعدی این است که موهایی که کاشته شده ریزش خواهند داشت. این موضوع باعث می شود که شما نیاز به رتوش و کاشت موی مجدد داشته باشید . این موضوع باعث می شود که هزینه و وقت شما به هدر رود. یک نکته مهم : کاشت مو  در مورد بانوان اصلا توصیه نمی شود.  دلیل آن این است که خانمها در اکثر موارد دچار کم پشتی مو هستند نه طاسی کل سر.

عوارض کاشت مو در بانوان

انجام پروسه کاشت مو در بانوان و فشارهای وارده برای درآوردن موها برای کاشت در جاهای کم پشت تر ، ریزش موها را به همراه خواهد داشت. توصیه اکید ما این است که بانوان کاشت مو را انجام ندهند. در آخر ما به شما توصیه می کنیم که در موسسه گلهای تهران، ترمیم مو را انجام دهید. ترمیم مو روشی خواهد بود که در یک جلسه و در کمتر از چهار ساعت ، به مویی پرپشت و بلند دست یابید. این موها طبیعی و قابلیت فرم دادن و کوتاه کردن به هر مدلی را دارا خواهند بود.

 

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
کاشت مو خوب نیست. شوهر من تجربه کرده کاشت رو
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star