عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو

عوارض-کاشت-مو

سوال های زیادی در مورد عوارض کاشت مو و معایب کاشت مو وجود دارد که عوارض کاشت مو چیست ؟ آیا کاشت مو درمان قطعی بی مویی است؟ یکی از کامنت های ارسالی این است : با یکی از دوستانم به مراکز مراجعه کردیم تا کاشت مو انجام دهیم . اما نه من و نه دوستم از نتیجه کار راضی نیستیم و موهای پیوندی یا در نیامده یا کاملا مشخص است. علاوه بر این، سر من خالی شده و جوشگاه ناشی از جراحی به جا مانده است. متخصص پوست هم می گوید راه جبرانی وجود ندارد!!!

عوارض کاشت موی طبیعی

با توجه به این کامنتها می فهمیم که عوارض کاشت موی طبیعی بسیار است و به طور قطع نمی تواند درمان کم پشتی یا کچلی فرد شود . در بعضی از موارد هم مراجعه به پزشک کار نابلد و ناشی می تواند باعث جوشگاه های غیرعادی در نواحی برداشت مو، رویش ناکامل موهای پیوندزده شده، افزایش احتمال بروز عفونت، احتمال بروز جوشگاه در ناحیه کاشت مو ، احتمال نکروز (مرگ) پوست ناحیه ای که در جلوی سر مو کاشته شده و از همه مهم تر نمای غیرطبیعی موهای کاشته شده اشاره کرد.

آیا کاشت مو درد دارد؟

پس با این تفاسیر نیاز است که حتما و حتما قبل از انجام کاشت مو و درد کاشت مو  را دانست. در زیر نکاتی بر این اهمیت مشاوره آورده شده است. اهمیت مشاوره پیش از عمل کاشت مو پزشک متخصص باید پیش از عمل آگاهیهای لازم در ارتباط با توانمندی خود از نظر تجارب کاری و شمای کلی بیمار که بعد از عمل به چه صورت درخواهد آمد را به وی بدهد. چرا که برخی بیماران بعد از عمل از نتیجه به دست آمده رضایت کافی ندارند و اظهار می کنند که اگر میدانستم نتیجه چنین خواهد شد هرگز این کار را انجام نمی دادیم. پیش از عمل پزشک باید فشارخون، ناراحتی قلبی و بیماریهای دیگر که میتوانند از عوامل بازدارنده عمل کاشت مو باشد را چک نماید. عمل کاشت مو حتما باید در مراکزی که همه امکانات و تجهیزات لازم جراحی کاشت مو را دارند، صورت گیرد .

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
کاشت مو خیلی دارد. من ترمیم مو را تجربه و پیشنهاد می کنم
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star