پروتز مو چیست؟

کلاه گیس طبیعی
کلاه گیس با موی طبیعی
آگوست 21, 2017
ترمیم مو جلوی سر
ترمیم مو جلوی سر
آگوست 30, 2017
نمایش همه

پروتز مو چیست؟

پروتز مو چیست؟

پروتز مو چیست؟

پروتز مو چیست؟

ما برای بدست آوردن حس زیبایی و رضایت از ظاهر خود مخصوصا کم پشتی موهایمان، دست به عملهای زیبایی زیادی میزنیم. ما به شما روشی را پیشنهاد کردیم به نام ترمیم مو . ترمیم مو روشی است که پروتز مو با موهای کاشته شده طبیعی با چسبهای کراتینه گیاهی مخصوص روی سر نصب می شوند. موضوع بحث ما پروتز مو است. پس بیایید راجع به خود کلمه پروتز مو صحبت کنیم.

پروتز مو طبیعی یا کلاه گیس

قبلا درباره تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس صحبت کرده ایم. حال می خواهیم درباره تفاوت پروتز مو یا کلاه گیس صحبت کنیم. پروتز مو یک لایه بسیار نازک است که موهای طبیعی انسان روی آن کاشت شده است. این پروتز ساخت کشور آلمان است. پروتز مو طبیعی از لحاظ رنگ و جنس و حالت پوست سر را دارد. پروتز حالت مشبک دارد. یک سطحی شبکه مانند نانو که روی سر نصب می شود. این حالت مشبک باعث می شود که تارهای مو از این محافظ بیرون بیایند. جریان آب و هوا در این سطح مشبک هم نکته مهم دیگری است که از ویژگیهای پروتز مو است . این نکته باعث می شود که در استحمام روزانه و استخر پروتز از سر جدا نشود. عدم خارش و عارضه در پوست سر یکی از ویژگیهای پروتز آلمانی است. پس پروتز مو در ترمیم مو یک پروتز بسیار سبک و بدون حساسیت همانند پوست سر است. در انتخاب پروتز مو یا کلاه گیس ، این نکته در مورد کلاه گیس می تواند شما را آگاه کند. کلاه گیس با موی طبیعی که این فقط یک عنوان گمراه کننده است ، یک لایه پلاستیکی است که موی مصنوعی روی آن قرار گرفته اند. نفوذ هوا و آب به این لایه ممکن نیست چون لایه پلاستیکی هم باعث تعریق کف سر و مانع جریان آب و هوا به پوست سر می شود. این باعث می شود که عفونت و عوارض کلاه گیس در مدت زمان طولانی جلوه کند.

انواع پروتز مو

ویژگی دیگر پروتزهای مو، دوام و عمر آنهاست. ریزش مو و پارگی پروتز امکان ندارد. این پروتزها با استاندارد مرکز بهداشت یکی از قویترین برندها در ترمیم مو است. پروتز مو یکی از رکن های اصلی در ترمیم مو است. فقط یک پروتز مو با کیفیت بالا می تواند یک ترمیم مو خوب را ایجاد کند. انواع پروتز مو در بازار زیاد هستند. اما ما در مرکز ترمیم مو ، بهترین و با کیفیت ترین پروتز مو طبیعی که مختص به ترمیم مو است با جدیدترین روشها در امر خدمات مو که در معتبرترین شرکتهای ترمیم مو در دنیا تولید می شوند ، را به شما ارائه می دهیم. یک پروتز موی با کیفیت و اصل جنس موهایی بسیار نرم و چیدمان موهایی بسیار مرتب و منظم را دارد اما در یک پروتز غیر اصل و چینی این موارد دیده نمی شود.

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
خیلی مطلب کاملی بود. ممنون از شما
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + بیست =