هزینه لوازم ترمیم مو

ترمیم مو فوری
موسسه ترمیم مو فوری در ایام تعطیلات
آگوست 13, 2017
هزینه ترمیم مو
هزینه ترمیم مو چقدر است ؟
آگوست 16, 2017
نمایش همه

هزینه لوازم ترمیم مو

هزینه-لوازم-ترمیم-مو

هزینه-لوازم-ترمیم-مو

هزینه لوازم ترمیم مو

ترمیم مو روشی است جایگزین کاشت مو که در ترمیم مو از یکسری لوازم استفاده خواهد شد. لوازم ترمیم مو شامل سه بخش اساسی و مهم است .

بخش شماره یک که مهم ترین عامل است ، موها هستند که موها روی یک پروتز نانو کاشت شده اند.

بخش دوم چسب های کراتینه یا به صورت عامیانه همان چسب ترمیم مو هستند که این چسبها خاصیت گیاهی دارند . این چسبها ضرری برای کف سر ندارند. چون این چسبها اصلا روی کف سر نصب نمی شوند. بلکه این چسبها دورتادور موها نصب می شوند و کف چسبی خورده نمی شود که این باعث می شود که موها در این قسمتها رشد کنند.

بخش سوم ریمورها هستند . دقت کنید که از مواد متفرقه استفاده کنید ، باعث خرابی موها خواهد شد.

لوازم ترمیم مو آلمانی

لوازم ترمیم مو در موسسه ما ، همه برند آلمانی هستند. هزینه ترمیم مو برای لوازم ترمیم مو بین 30 و 40 و 50 هزار تومان است که در بسته های 36 تایی عرضه می شوند. این لوازم ترمیم مو می توانند با قیمتی کمتر یا بیشتر در موسسه های دیگر که تقلبی هستند عرضه شوند و باعث خرابی و از بین رفتن پروتز مو شوند.

بهترین لوازم ترمیم مو

در موسسه ما ، می توانید چسب ها و ریمورها در بار اول به صورت رایگان دریافت کنید و در مدت زمان 6 ماه آنها را استفاده کنید. در دفعات بعدی می توانید این لوازم ترمیم مو را در هر جایی که در تهران هستید دریافت کنید. پس با خیال راحت می توانید موها ، چسب های کراتینه ، ریمورها را که برند اصلی آلمان است را از موسسه ما دریافت و خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =