هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه-لوازم-ترمیم-مو
هزینه لوازم ترمیم مو
آگوست 16, 2017
کلاه گیس طبیعی
کلاه گیس با موی طبیعی
آگوست 21, 2017
نمایش همه

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

ذکر نکته ای در ابتدا شروع مقاله را خدمت شما عزیزان عرض می کنیم که در این سایت ما صفحه ای به نام هزینه ترمیم مو داریم که در آن قیمت ترمیم مو را که در ترمیم مو بانوان ، سه و نیم میلیون تومان و در ترمیم مو آقایان ، دوم و نیم میلیون تومان است ، توضیح داده ایم.

حال افراد مختلف از ما سوال دارند که هزینه ترمیم مو در مورد موهای ما چقدر است ؟ کم پشتی یا طاسی در جلوی یا پشت سر و یا هر نوع کچلی در موهای شما باعث نمی شود که هزینه ترمیم کمتر یا بیشتر شود. پس این سوال اشتباه است که هر مویی یک قیمت ترمیم مو منحصر به فرد را داشته باشد.

هزینه ترمیم مو آقایان

ما مویی که همانند خواسته شما پرپشت یا کم پشت ( منظور از پرپشت یعنی موی شما کف سرتان معلوم نباشد ) . برای نصب ترمیم مو ، لازم است موی سر شما شیو شود. چرا که برند های فیکس آلمان ، یک کار منحصر به فرد و با خط رویش مویی طبیعی را به وجود می آورد. در انتها این نکته لازم به ذکر است که قیمت ترمیم مو روی کف سر ، دو و نیم میلیون تومان برای آقایان و برای بانوان موی شصت سانتیمتری سه و نیم میلیون تومان است و هر چه میزان بلندی مو بیشتر باشد در نتیجه قیمت مو هم بیشتر خواهد شد.

هزینه ترمیم مو بانوان

در مورد هزینه ترمیم مو بانوان و آقایان یک استثنا وجود دارد و آن اینکه فردی کف سرش موی پرپشت دارد ولی موی شقیقه اش خالی شده است. به اصطلاح به این ریزش مو ، ریزش موی مثلثی می گویند. برای این فرد فقط ترمیم مو در جلوی سرش باید انجام شود. قیمت ترمیم مو در این نوع ریزش مو ، یک و نیم میلیون تومان است. ( این نکته را یادآوری کنم که این قیمت تقریبی است )

نتیجه از این مقاله این است که ملاک هزینه و قیمت ترمیم مو ، میزان موی شما نیست. در همه افراد هزینه به یک میزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =