موسسه ترمیم مو

موسسه ترمیم مو

 

در این بخش ما به شما خصوصیات و ویژگی های یک موسسه ترمیم مو قابل اعتماد و مطمین را به شما خواهیم گفت.

 

امروزه تبلیغات و رشد قارچ گونه موسساتی که در زمینه کاشت مو و ترمیم مو فعالیت میکنند برای همه مردم عزیز عیان است.

 

با توجه به سود و بازار زیادی که این فیلد کاری داره معمولا مجموعه هایی فقط با داشتن یک سرمایه و یا یک مکان و با اجاره کردن یک متخصص مجدد تکرار میکنم با اجاره کردن دکتر یا متخصص دست به این نوع فعالیت میزنند و در سایه نامه نظام پزشکی دکتر جوان و تازه فارق التحصیل شده اقدام به دریافت مجوز برای کاشت مو و ترمیم مو میکنند خیلی هم واضح و مشخصه است.

چون شما با یک تحقیق متوجه میشوید که موسسه ای که 20 سال تجربه در زمینه کاشت مو و یا ترمیم مو رو دارد مثل موسسه گلهای تهران که از سال 75 تاسیس و تا کنون فعالیت حرفه ای و فقط انحصاری در ترمیم مو دارد یا دکترهای معروفی که سابقه های 30 سال حتی در کاشت مو دارند و تخصصی و حرفه ای توسط خودشون انجام میشود معمولا دارای نمونه هایی واقعی از خود مشتریان و همچنین قیمت بالاتر از دیگران موسسات دارند و همین قیمت ابزاری دستی برای سودجویان شده است.

 

دقت شود قیمت بالاتر دال برگرون فروشی یا هر دلیل مضحک دیگه ای از طرف موسسات ترمیم مو جدید ارائه میشود نیست این که دکتری کاشت مو را با قیمت 20 میلیون یا حتی 14 15 میلیون میگیرد یا موسسه ترمیم مو های فیکس آلمان که هزینه ترمیم مو با قیمت دو و نیم میلیون میگیرد دلیل داره و این که در جایی کاشت مو فقط 5 میلیون اونم هم 2 میلیون تخفیف جشنواره یا ترمیم مو قیمت 800 هزار تومان یا یک و میلیون ششصد هزار تومن همه و همه این ها دلایلی روشن دارند که مورد به مورد خدمت شما عرض خواهیم کرد.

 

در مورد کاشت مو ، همگان میدانیم یک مورد بسیار تخصصی که توسط دستگاه برداشته شده و به وسیله فرد کاشت میشود حال این که یک موسسه میاید با استخدام فقط مدرک یک دکتر پوست و مو اقدام به دریافت مجوز کاشت مو میگیره و این کار کاشت رو به تکنسین میدهد و در واقع شما توسط اون دکتر ویزیت میشید اما اگر دکتر اون کار کاشت رو بکند هزینه بالای 8 میلیون تومان است در حالی که این کار توسط تکنسین انجام میشود با هزینه 5 میلیون تومان هم سود بیشتری برای موسسه دارد هم شما به فرض توسط دکتر کاشت مو انجام شده اما واقعیت چیز دیگری است.

 

 

عوارض خیلی بدی بعدها دچار شما خواهد شد عدم دقت و تجربه در تکنسین کاشت مو باعث مشکلات فراوانی برای شما شده و در نهایت عدم نتیجه گیری و عدم رضایت حال با این تفاوت کاشت مو و ترمیم مو کاری نداریم و عوارض کاشت مو حتی توسط خود دکتر معروف هم به کنار مهم این است که هیچ وقت کیفیت تجربه را فدای قیمت نکنید چون هم پول از دست دادید هم اعتماد و هم یک تجربه بد و ناموفق که باعث ناراحتی روحی بیشتری برای شما میشود.

 

 

در مورد ترمیم مو هم همین هست الان شاهد تبلیغات موسساتی هستیم که در دفتر کثیف و بدون رعایت موارد بهداشتی مثل آرایشگاه اقدام به نصب میکنند و خیلی هم تبلیغ میکنند و هزینه هاشون 800 تومان 500 تومن تا یک میلیون تومان هم میرسد.

 

 

این ها تماما فیک و چینی هستند و پروتز های ترمیمی همه پلاستیک بوده موهای طبیعی نیست موهای ترمیمی الیاف بوده و در اخر باعث ار بین رفتن موهایی خودتون شده و سرتون قارچ شده و خیلی عوارض پوستی دیگر و در برخی موسسات دیگه هم مشاهده شده فیلم های خارجی و کپی شده موسسه هیرسوشولن اسپانیا اجرا شده که تماما دروغ است .

 

 

جدیدا هم با کپی برداری از نوع فیلم های این موسسه خودشون اقدام به تولید فیلم و تیزر کردند که همگی ساختی بوده و با قیمت 1 میلیون ششصد هزار تومان شما را به موسسه کشانده و سپس به بهانه ای مختلف قیمت های دو میلیون و دو و هفتصد میلیون به شما میدهند که توصیه میشود به شما تماما این پروتز های چینی و فیک بوده موها هم نه صد درصد اما ترکیب دارد و الیاف دارد شاید ضرر و مشکلات موهایی فیک رو نداشته باشد اما نهایت قیمت این پروتز ها یک میلیون هست چون موها مصنوعی ترکیبه و سنگینه و عمر کمی هم دارد.

 

نهایت سه ماه در حالی که ادعا میکنند یک سال تا دو سال و در اخر دقت شود گول ظاهر و فیلم های ساختگی نخورید شما به کانال تلگرامی یا یپج اینستاگرام موسسه ما رفته موسسه ترمیم مو گلهای تهران و تمامی فیلم ها و نمونه کارهای مارو مشاهد کنید. تمامی فیلم ها نمونه کارها در داخل خود موسسه و توسط اپراتور معمولی گرفته شده همه به صورت واقعی ساده و عین همان چیزی که در موسسه ما انجام میگیره به شما نشان داده میشه نه فیلم سازی نه دروغ نه صحنه سازی نه ادیت همان چیزی که هست به شما نمایش داده میشود .

 

تنها موسسه ای در ایران که لایو و به صورت زنده هر روز از نمونه کارهای خودشون قرار میده با مشتری صحبت میکنه و همه این ها دال به اعتماد و اعتبار 20 سال موسسه ترمیم مو گلهای تهران است و در اخر لازم و ضروری است نکته ای باب کیفیت و خدمات پس از فروش به شما بدم

 

 

 

نکته اول باب کیفیت ترمیم مو در موسسه گلهای تهران هست دقت شود پروتز ترمیم مو خیلی خیلی مهم است در واقع اساس کار و بیس کار پروتز هست چون موهای طبیعی های فیکس روی این پروتز کاشت میشود و میزان مقاومت و طبیعی بودن چهت نشون دادن پوست سر و عبور آب و هوا و نانو بودن آن بسیار مهم است .

 

 

که در شرکت های فیکس آلمان و در تنها نماینده رسمی آن در ایران به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای تولید شده و موهایی بسیار با کیفیت طبیعی روی آن کاشت میشود که این موها هم خود یکی از موارد بسیار مهم در طبیعی بودن ترمیم مو بعد از پروتز است که خود این موها از کشور کره جنوبی با کیفیت درجه یک به کارخانه های های فیکس رفته این موها درجه یک و بهترین کیفیت را دارند .

 

 

آن هم به علت مشابه بودن موهایی کره ای ها با ایرانی هاست البته بعد از فیلتر های خاص و ویژه به مرحله نهایی رفته و این موها روی پروتز نصب میشود و سپس در آخر هم این پروتز و موها به وسیله کراتین هایی گیاهی خیلی خاص و انحصاری های فیکس روی سر فیکس میشود که نه خارش دارد و نه ضرر به راحتی هم جدا نمیشود و همچنین آب هوا رطوبت همه چی به کف سر میرسد و در واقع سر تنفس خودش را دارد حمام استخر ورزش همه کاری هم میتوان با این موها انجام داد بدون هیچ مشکلی پس از نظر کیفیت کار یک سر و گردن بالاتر از تمامی محصولات چینی بازار میباشد .

 

 

ترمیم موهایی موسسه گلهای تهران و در اخر مطلب هم باید به مهم ترین بخش یعنی گارانتی و خدمات پس از فروش موسسه اشاره کرد چون این کار مقداری حساس بوده و تا فرد به آن عادت کند و بتواند راحت خودش مراحل کارو انجام بدهد منظور نصب ترمیم مو و روش های ماندگاری ترمیم مو و …. همه و همه به صورت دائمی از طریق تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام یا تماس با موسسه به تمامی افراد گفته خواهد شد در واقع وقتی فرد از موسسه خریدی انجام میشود پشتیبانی 24 ساعته هر نوع مشکلی خواهد داشت و هیچ نگرانی از این بابت نخواهد داشت که مشکلی پیش بیاد چون ما همیشه با شما و در کنار شما هستیم

پایان