فیلم ترمیم مو

فیلم ترمیم مو

موسسه ترمیم مو که تنها نماینده های فیکس آلمان در ایران است  و 20 سال تجربه در ترمیم مو دارد. به جرات می توان گفت 500 نمونه فیلم نصب و اجرا و صحبت های مشتریان را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام و غیره قرار داده ایم. ما به این نمونه کارها افتخار می کنیم . چون تنها دلیل موجه اعتماد شما به ما این نمونه کارها هستند.

فیلم های نمونه کار را ما با اجازه خود فرد در سایت ها منتشر می کنیم و کسانی که تمایل به این کار نداشته باشند ، فیلم از اجرا و نصب ترمیم مو و قبل و بعد ترمیم مو از آنها گرفته نخواهد شد. این قضیه در مورد بانوان گرامی صدق می کند. بانوان تمایل زیادی به پخش فیلم ترمیم مویشان ندارند. برای همین است که موسسه ما و هر موسسه دیگری فیلم ترمیم مو بانوان کمتر دارند. در صورتی که 70 درصد مراجعین ما خانم های محترم هستند که برای ترمیم مو مراجعه می کنند.

جهت نمایش تماس فیلم های موسسه گلهای تهران لطفا وارد کانال رسمی موسسه ترمیم مو گلهای تهران در آپارات شوید.

نمونه کار ترمیم مو

نمونه کارهای ما واقعی بوده و قبل و بعد بدون هیچ رتوش و دستکاری و تدوین در عکس و فیلم در سایت قرار داده می شود. نمونه کارها با نهایت سادگی تهیه شده اند. نمونه کارها به عبارتی می تواند یک مشاوره آنلاین برای شما عزیزان مخصوصا عزیزان شهرستانی باشد که دیگر نیازی نباشد که برای مشاهده نمونه کارها به موسسه مراجعه کنید. تعداد زیاد و متنوع فیلم های ترمیم مو می تواند تمامی سوالات شما را پاسخگو باشد.

در موسسه ترمیم مو ، روش جراحی برای پرپشت کردن مو استفاده نخواهد شد. جراحی معایب و عوارض منفی فراوانی دارد. ما از روش ترمیم مو به سبک کاملا اصولی و علمی برای زیباتر شدن خانم ها و آقایان استفاده می کنیم. موهای فرد به هر میزان از کم پشتی و ریختگی باشد می توان آنرا پرپشت نمود. بطوریکه ظاهر فرد و خط رویش آن کاملا طبیعی است و به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست. در این روش از هیچ گونه عملیات پزشکی مانند دارو استفاده نمی شود و تمام ابزار و لوازم ترمیم مو بهداشتی و مجوز بهداشت را داراست. شما می توانید در یک جلسه و در چند ساعت موهای کاملا طبیعی داشته باشید.

فیلم ترمیم مو

فیلم ترمیم مو

 

 

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
فیلم ترمیم مو را مشاهده و بسیاری از سوالات خود را پیدا کردم.
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star