جدیدترین روش ترمیم مو

پزشک مو
هزینه پزشک ترمیم مو گلهای تهران
آگوست 7, 2017
ترمیم مو فوری
موسسه ترمیم مو فوری در ایام تعطیلات
آگوست 13, 2017
نمایش همه

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم موی

جدیدترین روش ترمیم مو چیست؟

امروزه خیلی از افراد به دلیل ریزش مو و آسیب دیدن موهایشان دنبال راهی برای ترمیم مو هستند تا زیبایی موهای خود را برگردانند .نکته مهم آنجاست که جدیدترین روش ترمیم مو می تواند افراد کم مو و یا طاس را زودتر به نتیجه دلخواهشان برساند. با توجه به اینکه در موسسه ای حتی اگر از روش ترمیم مو قدیمی هم استفاده اما کارش خوب باشد و توسط متخصصین و افراد مجرب انجام شود شما به هیچ عنوان متوجه ترمیم آنها نمی شوید.

در چند سال اخیر استفاده از روش های قدیمی مانند روش بافت مو ، روش شبکه ای و یا روش کلیپسی و چسبی ظاهری غیر طبیعی به مو ها می دادند . اما امروزه با توجه به متدهای جدیدتر ترمیم مو به روش کاملا طبیعی صورت می گیرد.

با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید وارد قسمت های مختلف سایت شوید و در این باره اطلاعات خود را کامل کنید.

ترمیم مو چیست ؟

روش های ترمیم مو

ترمیم مو به روش نانو ارگانیک

ترمیم مو به روش نانو

 

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو گلهای تهران

ترمیم مو امروزه به یک روش بسیار مناسب ، کم هزینه و بدون عوارضی است که زمان اجرا کمتر از یک روز و نهایت ۴ ساعت انجام می گیرد.

در این روش که مبتکر آن در سال ۱۹۹۴ و شرکت های فیکس آلمان است.

بعد از ربع قرن تجربه در زمینه ترمیم ، جدیدترین روش ترمیم مو های فیکس مدل ۲۰۱۷ رو ارائه داده است که فقط نماینده های رسمی این شرکت در سراسر دنیا توانایی ارائه این محصول رو دارا خواهند بود .

از این بین در کشور ایران و فقط خاورمیانه این موسسه گلهای تهران است که توانسته است نمایندگی رسمی این محصول رو از شرکت آلمانی بعد از ۱۲ سال همکاری به عنوان عامل فروش و گذراندن دوره های سه ماه زیبایی و روان شناسی مو در هامبورگ آلمان به دست بیاورد.

در این روش ترمیم مو ابتدای موی سر فرد در آزمایشگاه اختصاصی های فیکس مورد بررسی قرارگرفته است و پس از یک ساعت نتیجه نمونه برداری موی فرد مشخص می شود و مویی تا ۹۹ درصد مشابهت از نظر رنگ و جنس برای نصب وارد مرحله بعدی می شود.

نصب این موهای های فیکس بدون جراحی و بدون عوارض ترمیم مو و فقط با کراتینه های گیاهی روی سر نصب خواهد شد .

پس با خیال راحت به تجربه و اعتبار موسسه گلهای تهران و همچنین شرکت های فیکس آلمان با ربع قرن تجربه مجدد موهای از دست رفته خود را با جدیدترین روش ترمیم مو باز یابید.

با کلیک بر روی لینک بر اطلاعات خود بیافزایید.

ترمیم مو به روش های فیکس آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =