تکنیکهای جدید ترمیم مو

ترمیم-مو-یا-درمان-ریزش-مو
ترمیم مو یا درمان ریزش مو
اکتبر 7, 2017
ترمیم-مو-چیست
ترمیم مو چیست
اکتبر 22, 2017
نمایش همه
ترمیم-مو

ترمیم-مو

تکنیکهای جدید ترمیم مو

ترمیم مو روشی است که از قدیم همراه با کاشت مو وجود داشته است. ترمیم مو در ابتدا به شکل کلاه گیس بوده و در قدیم برای تغییر ظاهر خود کلاه گیس را موقتا می گذاشتند. کاشت مو نیز از قدیم الایام بوده و افراد با پرداخت هزینه زیاد به نتیجه مطلوب نمی رسیدند. رشد مو در کاشت مو هم حالت خوشایندی ندارد و حالت موها نافرم است. تنک بودن موها به وضوح قابل تشخیص است و ظاهر جالبی ندارد. عفونت و جوش زدن کف سر یکی از عوارض کاشت مو است. ریختن موهای خود فرد در کاشت مو ، در افراد مختلف بسیار دیده شده است. اینها همه از عوارض کاشت مو است که هر یک از این موضوعات می تواند نظر فرد متقاضی کاشت مو را عوض کند . در بهترین حالت کاشت و بدون عوارض آن، کم پشتی موها در این روش یک مشکل اساسی است و نتیجه مطلوب و موهای پرپشت را نمی تواند ایجاد کند.

کلاه گیس

کلاه گیس ها ابتدا در سال 1956 میلادی در سینما برای گریم بازیگران مورد استفاده قرار گرفت. در سالهای بعد استفاده از کلاه گیس ها در مراسم و مهمانی ها رواج پیدا کرد. کلاه گیس ها در ابتدا، خیلی ساده و ابتدایی بودند و هیچ نوع تکنیکی برای کاشت موها روی آن استفاده نمی شد. برای همین ظاهر کلاه گیس در آن زمان بسیار مصنوعی بود. اما با گذشت سالها و پیشرفت تکنولوژی، در ساخت کلاه گیس ها هم از تکنیک های ساخت جدیدی استفاده شد. اولین تکنیک در ساخت کلاه گیس ها این بود که یک لایه پلاستیکی نسبتا ضخیم و سنگین را با موهای کاملا طبیعی کاشت میکردند. استفاده از موهای طبیعی اولین قدم در ساخت کلاه گیس ها بود. قدم بعدی در ساخت کلاه گیس ها این بود که لایه پلاستیکی تبدیل به لایه نانو سبک و توری مانند شد که جریان آب و هوا را به آن میسر می کرد. به عبارتی کف سر را با استفاده از نرم افزار مدلسازی کرده و کلاه گیس ها را به نحوی طراحی کردند که از لحاظ رنگ و حالت و ضخامت شبیه کف سر شود.

ترمیم مو چیست

در سال 1999 ترمیم مو جای کلاه گیس را گرفت و ترمیم مو یک تکنیک جدید وارد بازار شد. ترمیم مو یا  Hair Repair Services یا hair Topic برای اولین بار عرضه شد. در سال 2015 رشد تکنولوژی باعث شد تکنیک جدید در مدت زمان ماندگاری ترمیم مو روی سر بیشتر و بیشتر شود . برای اطلاعات بیشتر می تواند تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس را بخوانید. ایده اصلی مدت زمان زیاد ترمیم مو، اولین بار در شرکت های فیکس آلمان پایه گذاری شد . به عبارتی یک انقلاب در ترمیم مو توسط های فیکس آلمان عرضه شد. مدت زمان ماندگاری بین 2 ال 5 سال و ظاهر بسیار طبیعی موها یکی از برترین ویژگیهای های فیکس است. برند های فیکس فقط و فقط در موسسه گلهای تهران عرضه و نصب می شود و موسسات دیگر از این برند (های فیکس آلمان ) سو استفاده کرده و محصولاتی مشابه و چینی را با قیمت های مختلف و بالا عرضه می کنند. ما در قبال این موسسات و برندهای چینی که با نام های فیکس عرضه می شوند هیچ گونه مسئولیتی نخواهیم داشت .

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
بهترین مطالب راجب ترمیم مو را می گذارید ممنونم
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =