ترمیم مو چیست

ترمیم-مو
تکنیکهای جدید ترمیم مو
اکتبر 14, 2017
ویژگی های ترمیم مو به روش های فیکس آلمان
دسامبر 8, 2017
نمایش همه

ترمیم مو چیست

ترمیم-مو-چیست

ترمیم-مو-چیست

ترمیم مو چیست

تبلیغاتی راجب ترمیم مو را بیشتر شما عزیزان در اینستاگرام و اینترنت مشاهده کرده اید. ترمیم مو به 20 سال پیش برمی گردد . کاشت مو زیاد فراگیر نشده بود و کلاه گیس در آن زمان استفاده می شد. کلاه گیس ها در آن زمان از موی مصنوعی بودند و روی سر سنگین بودند و سر عرق می کرد و مشکلات زیادی داشت. با توجه به مشکلاتی که کلاه گیس ها داشتند و پیشرفت در متدهای زیبایی، کاشت مو ابداع شد. اما کاشت مو هم راهکار مناسبی نیست. کاشت مو معایبی دارد از جمله ریزش مو بعد از کاشت ، عفونت و سوراخ شدن پوست سر . در کاشت مو ، موها پرپشت نمی شوند و حالت تنکی خواهند داشت.

با توجه به نیازها و خواسته افرادی که خواهان پرپشتی مو بدون عوارض و عفونت هستند، راه حل جدید ابداع شد. ترمیم مو آن روش و راه حل است. روشی مطمئن و سریع برای دست یافتن به موهایی پرپشت و خوش حالت. ترمیم مو واژه جدید کلاه گیس است اما نه آن کلاه گیسی که در بازار و مغازه ها به فروش می رسند. پیشرفت قابل ملاحظه ای در ترمیم مو به وجود آمد و کلاه گیس هایی با متریال و شرایط ویژه تولید شد. یکی از مشکلات کلاه گیس ها در قدیم این بود که دائمی نبودند و باید برای استحمام و یا شنا از سر برداشته می شد، چون آن کلاه گیس ها از مواد مصنوعی بودند و طبیعتا آب و هوا را به کف سر نفوذ نمی دادند و باعث باقی ماندن کثیفی در روی سر می شدند. اما ترمیم مو این شرایط را ندارد. تاکنون پیشرفت های زیادی در ترمیم مو ایجاد شده است. های فیکس آلمان بهترین و معتبرترین برند در زمینه ترمیم مو است. های فیکس ، پروتز نانو مشبکی را ارائه کرد که بسیار سبک و نازک و همرنگ و هم جنس پوست سر می باشد و موهای کاملا طبیعی روی پروتز کاشت شده است. شرایطی ایده آل برای داشتن یک ترمیم مو را های فیکس ابداع کرده است. طول عمری این برند 2 تا 5 سال با توجه به شرایط نگهداری فرد دارد.

فیلم ترمیم مو

با توجه به توضیحاتی که در بالا ذکر شد، تفاوت هایی در کاشت مو با ترمیم مو و تفاوت کلاه گیس با ترمیم مو وجود دارد که می توانید در آن قسمت مطالعه کنید . هزینه ترمیم مو را هم می توانید در صفحه مورد نظر مطالعه و قیمتهای ما را ببینید. همچنین فیلم ترمیم مو برند های فیکس آلمان را نیز می توانید در صفحه آپارات ما به نشانی aparat/tehrangolha مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =