ترمیم مو وسط سر

ترمیم مو جلوی سر
ترمیم مو جلوی سر
آگوست 30, 2017
بهترین-روش-ترمیم-مو
بهترین روش ترمیم مو
سپتامبر 11, 2017
نمایش همه

ترمیم مو وسط سر

ترمیم مو وسط سر

ترمیم مو وسط سر

ترمیم مو وسط سر

ما سه نوع ترمیم مو داریم. ترمیم مو جلوی سر، ترمیم مو روی سر ، ترمیم مو کل سر . در این مقاله ما ترمیم مو روی سر را توضیح می دهیم. در این حالت، فرد بغل سر و پشت سرش مو دارد و فقط در قسمت وسط سر، طاس و کچلی دیده می شود. در ریزش مو آقایان، قسمتهای بغل و پشت سر معمولاً و در بیشتر مواقع مو کمتر ریزش می کند. ریزش مو در قسمت وسط سر اتفاق میافتد و کم پشتی مو در وسط سر است. روی سر خالی شدن و کف سر پیدا شدن، حالت خوشایندی ندارد. ریزش موها در این نوع از شقیقه ها شروع می شود و یا از وسط سر شروع می شود و در نهایت از خط رویش تا وسط سر کاملا ریزش پیدا می کند.

قیمت ترمیم مو وسط سر

ترمیم مو روی سر برای افرادی است که کم پشتی مو در قسمت وسط سر دارند. در این افراد یک نکته مثبت این است که این افراد خط رویش مو طبیعی دارند. موهای جلوی سرشان ریزش نکرده و فقط ترمیم مو از کمی عقب تر از خط رویش مو در جلوی سرشان شروع خواهد شد. با توجه به اینکه رویش مو در این افراد متوقف نیست و هنوز موهایشان رشد می کند، موهای رشد کرده شان از پروتز موی توری و مشبک های فیکس آلمان بیرون می آیند و با موهای ترمیم شده ترکیب می شوند. این گونه نخواهد بود که فرد با نصب پروتز مو ، دیگر موهایش رشد نکرده و یا جریان آب و یا هوا به زیر این لایه که همان پوست سر فرد است ، امکان پذیر نباشد.

روش ترمیم مو وسط سر

یک نکته که به دفعات در قسمت های مختلف سایت به آن پرداختیم و سوال بیشتر شما عزیزان ، این است که چسب در ترمیم مو جلوی سر، به وسط سر زده می شود یا خیر؟ اگر چسب به وسط سر زده شود دیگر موهای خود فرد رشد نمی کند و جریان آب و هوا منتفی خواهد بود ؟ در جواب این سوال باید بگوییم چسب و لوازم ترمیم مو که برای فیکس ترمیم مو که کراتیه و گیاهی هستند به هیچ عنوان به قسمتهای وسط سر و جایی که مو رویش دارد زده نخواهد شد. . در فیلم ترمیم مو ما تمام مشتریانی که ترمیم مو روی سر را انجام داده اند قرار داده ایم. شما عزیزان می توانید طبیعی بودن روش ترمیم مو روی سر را مشاهده کنید.  در ترمیم مو وسط سر خط رویش به قدری طبیعی است که هیچ فردی متوجه نمی شود که شما ترمیم مو انجام داده اید.

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
توضیحات کاملی دادید ممنونم
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =