ترمیم مو جلوی سر

پروتز مو چیست؟
پروتز مو چیست؟
آگوست 26, 2017
ترمیم مو وسط سر
ترمیم مو وسط سر
سپتامبر 1, 2017
نمایش همه

ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو جلوی سر

ما دو نوع سیستم ترمیم مو داریم. ترمیم مو کل سر یا تمام سر و دیگری ترمیم مو جلوی سر. ابتدا سیستم ترمیم مو جلوی سر را توضیح خواهیم داد. در ترمیم مو جلوی سر، وقتی موهای فرد در جلوی سر خالی شده باشد و یا به علت ژنتیکی و یا ارثی ، موهای شقیقه ها به عقب رفته و ریزش کرده است. جلوی سر ریزش موها به شکل مثلثی شده است. در این حالت ها پیشانی بلندتر می شوند.

ترمیم مو جلوی سر و پیشانی

بعضی از افراد مخصوصا بانوان سوال می کنند که چرا ریزش مو داریم؟ یکی از علت های ریزش مو در بانوان این است که برخی از خانمها بستن موهایشان را آنقدر سفت و محکم انجام می دهند که این باعث ریختن موها در جلوی سر می شود. ما انواع ریزش مو داریم که یکی از شایع ترین آنها ریزش مو در جلوی سر و پیشانی فرد است. این حالت ریزش می تواند در ظاهر فرد و مطمئنا در روحیه فرد تأثیرگذار باشد. این نوع ریختگی موها، نیاز به ترمیم مو دارد.

هزینه ترمیم مو جلوی سر و شقیقه ها

در مطالب قبل گفته شد که هزینه ترمیم مو در مورد آقایان دو و نیم میلیون تومان و در مورد بانوان سه و نیم میلیون تومان است. سوال متداولی که شما عزیزان می کنید این است که هزینه ترمیم مو جلوی سر و یا ناحیه ای از سر چقدر است ؟ آیا این قیمت کمتر است یا خیر؟ در جواب باید بگوییم در این حالت که خالی شدن مو ها در جلوی سر می باشد هزینه مسلما نسبت به ترمیم مو تمام سر کمتر خواهد بود و هزینه کاهش پیدا می کند. هزینه ترمیم مو بغل سر یا شقیقه ها از یک و نیم میلیون تومان تا نهایتا 2 میلیون تومان می باشد.

روش ترمیم مو جلوی سر

در نصب ترمیم مو و در روش نصب ترمیم مو در جلوی سر بدین صورت خواهد بود که موی جلوی سر تراشیده شده و ترمیم مو در آن ناحیه فقط انجام می گیرد. در این روش ، موهای عقب سر فرد با موی ترمیم شده جلوی سر ، همخانی کامل را دارند و به تعبیری دودستگی در موها ایجاد نمی شود. در این حالت چون قسمتی از سر مو ترمیم می شود، مرزی بین موهای خود و این ترمیم مو نخواهید دید. کار به صورت حرفه ای و با ظرافت خاصی انجام می گیرد. موها در جنس و رنگ کاملا مشابه موهای خودتان خواهند بود. پس با هزینه مناسب می توانید مویی پرپشت در کل سر خود به صورت کاملا طبیعی داشته باشید.

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
کمال تشکر بابت این همه مطالب مفید و اینکه هزینه ترمیم مو در قسمتهای مختلف سر رو اعلام می کنید خیلی عالیه
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =