ترمیم مو با موی طبیعی انسان

مروری بر ترمیم مو
مروری بر ترمیم مو
سپتامبر 26, 2017
ترمیم-مو-یا-درمان-ریزش-مو
ترمیم مو یا درمان ریزش مو
اکتبر 7, 2017
نمایش همه
موی-طبیعی-در-ترمیم-مو

موی-طبیعی-در-ترمیم-مو

ترمیم مو با موی طبیعی انسان

برخلاف دید بسیاری از عزیزان که ترمیم مو را با کلاه گیس اشتباه می گیرند که در صفحه تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس می توانید مطالب بیشتری را دریافت کنید. برخی دیگر ترمیم مو را موی مصنوعی می دانند و موی طبیعی در ترمیم مو را قبول ندارند . به نظر این عزیزان موی ترمیم مو چون رشد نمی کند ، حتما مصنوعی است و طبیعی نمی باشد. پوست سر از آنجایی که بسیار حساس است ، موی مصنوعی باعث می شود که ایجاد حساسیت برای فرد داشته باشد. در موی مصنوعی، میکروب و قارچ روی آنها رشد می کنند. البته نمی توان به طور مطلق موی طبیعی در ترمیم مو را از آلوده شدن به میکروب مبرا دانست، اما موی طبیعی انسان، کم ترآلودگی محیط بر آن اثر می گذارد. همانطور که می دانید پوست یک ارگان حیاتی است که بدون آن هیچ موجودی قادر به ادامه حیات نیست. پوست به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن، درحقیقت یکی از پیچیده ترین و پرکارترین اعضا نیز به شمار می آید. به همین دلیل ما برایمان رضایت مشتری اهمیت دارد و برای ترمیم مو ، موی صد درصد طبیعی انسان را به کار می گیریم.

ترمیم مو و موی طبیعی

همانطور که می دانید مردان نسبت زنان ریزش موی بیشتری دارند . در سنین کهولت ، قسمتهایی از موی مردان کم پشت شده و بقیه به سفید یا خاکستری می گراید. ریزش مو یا عقب رفتن خط مو در بالا و جلوی سر باعث ایحاد نگرانی و احساس به کاشت مو و یا ترمیم مو را در ذهن فرد تقویت می کند. طاسی در مردان ابتدا به صورت نازک شدن موها ظاهر می گردد که همین امر موجب از دست دادن اعتماد به نفس در مردان می شود. برای درمان این نوع ریزش بهتر است از داورهایی مانند ماینوکسیدیل ، انواع داروهای گیاهی و خوراکی یکی از روش های ترمیم مو را انجام داد. به طور معمول یکی دیگر از علت هایی که سبب عقب رفتن خط رویش در افراد می شود ، افزایش سن می باشد. همچنین مصرف زیاد داروهای شیمیایی ، فشار خون بالا هم از دیگر علل ریزش مو است. یکی از بهترین درمان هایی که می توان برای عقب رفتن خط رویش موها استفاده کرد ، ترمیم مو با موی طبیعی است.

ترمیم موی طبیعی انسان

در ترمیم مو که با نام کلاه گیس با موی طبیعی در برخی از موسسه های همکار هم به کار برده می شود، عوارض و انواع عفونت های جراحی را در پی نخواهد داشت. نکته بسیار مهم در ترمیم مو، وقتی فرد فولیکول های موهایش بر اثر پروسه ای به طور کامل از بین رفته باشند ، بهترین درمان دائمی و طبیعی برای پر کردن مناطق سر که دچار ریزش شده اند ، ترمیم موی طبیعی است.

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
مطلب خوبی بود مرسی
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =