هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

در خصوص مبحث هزینه ترمیم مو این موضوع باید مطرح شود که مورد اول : روش ترمیم مو در تمام دنیا به یک شکل انجام می شود. یعنی یک لایه نانو که موها روی آن کاشته شده و این لایه روی مو با استفاده از چسب های کراتینه نصب می شود. اما هزینه مو در موسسه های مختلف به یک اندازه نیست . علت آن چیست ؟ یک موسسه قیمت ترمیم مو را 800 هزار تومان و یک موسسه دیگر 1800 و موسسه دیگر 2300 اعلام می کند. این موسسه ها تخفیف می دهند ولی ضمانتی را ارائه نمی دهند !

هزینه ترمیم مو آقایان

در 23 شعبه های فیکس محصولات ترمیم مو به یک قیمت ارائه می شود. های فیکس آلمان که در موسسه گلهای تهران محصولاتش استفاده می شود هزینه مو را ( سه و نیم میلیون تومان ) ارائه می دهد

هزینه ترمیم مو بانوان

و در ترمیم موی بانوان برای نصب موی 50 سانتی متری ( شش و نیم میلیون تومان ) و به همین منوال موهای بلندتر ، قیمت را افزایش میدهد. برای دریافت دقیق هزینه می توانید با موسسه گلهای تهران تماس حاصل نمایید. نکته بسیار حائز اهمیت در مورد قیمت و هزینه (های فیکس آلمان ) نسبت به موسسه های دیگر این است که این موها کیفیت بسیار بالایی دارند. کیفیت در لایه نانو و موها و کراتینه ها می تواند مویی بسیار طبیعی را برای شما به ارمغان آورد.

هزینه ترمیم مو بانوان زنان آقایان مردان گلهای تهران

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

این برند ( های فیکس آلمان )  تنها برندی است که در ایران غیر چینی بوده و تمام موها از کره جنوبی به آلمان فرستاده می شوند و در شرکت های فیکس این موها روی لایه نانوی مشبک که قابلیت عبور جریان هوا را دارند ، کاشت می شوند. در حالی که محصولات دیگر موسسه ها این لایه نانو ، پلاستیکی است . منافذ بسته هستند و عبور جریان هوا در آن امکان ندارد. محصولات بی کیفیت برخی موسسه ها که قیمت ترمیم مو کمتری دریافت می کنند ، در روی لایه پلاستیکی محصول مو کاشت نشده بلکه بافته شده. این موضوع باعث می شود که موهای خود فرد ریزش پیدا کنند. موهایی استفاده شده در محصولات های فیکس از موی انسان زنده و بسیار با کیفیت و درجه یک عرضه می شود. پرپشتی و ضخیم بودن موها در این محصول نکته بسیار حایز اهمیتی است که محصولات دیگر موسسه ها این مزیت را ندارند . همه این موارد باعث می شوند که عمر ترمیم مو و موها بسیار بالاتر رود. این مزیت یعنی کاهش در هزینه و وقت شما عزیزان .

 

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
هزینه های ترمیم مو با توجه کیفیت موها بسیار به صرفه است.
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star