عمر ترمیم مو

عمر ترمیم مو

در ترمیم مو موها به صورت تک تک با مهارت خاصی روی پایه توری بسته شده و طوری گره خورده اند که در امتداد جهت رشد موهای طبیعی قرار بگیرند.

عمر ترمیم مو

عمر ترمیم مو

ما می دانیم که موی انسان شکننده است. موی زنده همیشه در حال شکسته شدن و ریختن بوده و انتهای آن نیز جدا می شود ولی مجددا جایگزین می شود. اما موی کلاه گیس قابلیت جایگزین شدن ندارد. پس شخص مجبور است در فواصل زمانی مشخصی آنها را ترمیم نماید. موها در ترمیم مو آسیب پذیر هستند . برای ترمیم موی آسیب دیده این کلاه گیس ها فقط چند سال دوام می آورند. نور آفتاب، آب شور، کلر موجود در آب استخرها و شامپوهای ناملایم از عوامل کوتاه کننده عمر ترمیم مو محسوب می شوند. پس کلاه گیس ها نیز نیاز به مراقبت و تنظیم دارند.

دوام (عمر) موهای ترمیمی

بسیاری از افراد کلاه گیس دومی را سفارش می دهند که در مواقعی که کلاه گیس اول را جهت تمیز نمودن ویا بازسازی به سازنده می دهند از آن استفاده نمایند . این امر باعث می شود که طول عمر هر دو کلاه گیس را افزایش دهد . مورد دیگر در عمر ترمیم مو ، استفاده از چسبهای با قدرت چسبندگی که از ساده ترین روشهای اتصال یک کلاه گیس به پوست سر استفاده می شوند.این چسبها به حال ممکن است مقداری از چسبندگی و مواد چسبنده خود را بر روی پوست سر و نیز یا به کلاه گیس بر جای بگذارند. این چسبها باعث کوتاه کردن عمر ترمیم مو می باشند .

دوام ترمیم مو چقدر است؟

عمر ترمیم مو های مصنوعی بسیار ترد و شکننده بوده و به راحتی در سطح پوست می شکنند. ماندگاری ترمیم مو بعضی انواع کلاه گیس ها در برداشتن از و گذاشتن از سر هستند. تعداد دفعات جداسازی آن از سر می تواند در عمر آن تأثیر گذار باشد. اما بعضی از کلاه گیسها وجود دارند که فاصله زمانی کمتری نسبت به کلاه گیس های دیگر به منظور تمیز نمودن پوست و موی موجود در زیر آنها کاملا از سر جدا می شوند. با استفاده از متدهای جدیدتر و به صرفه تر می توانید هم در هزینه های خود و هم در عمر موهای خود مدیریت کنید. برای اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید . موسسه ترمیم مو گلهای تهران

 

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
خواندن این مطلب هزینه ترمیم مویم را به صرفه تر کرد.
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star