علل ریزش مو

علل ریزش مو

خیلی از افراد به علل مختلفی دچار ریزش مو می شوند که می توان به بیماری های مختلف از جمله آلوپسی ، لوپوس و …. اشاره کرد. همچنین علل دیگری باعث می شود فرد دچار ریزش مو شود فشار و استرس های کاری است. در دیگر علل ریزش مو آن می توان عوارض جراحی هایی مثل زایمان ، عمل زیبایی بینی و … اشاره کرد و علت ریزش مو خیلی شایع در بیان مردان و آقایان هم بسیار دیده شده و در سن بالای 30 به وقوع می پیوندد و در خانم ها به علت عمل زایمان دچار ریزش موی شدید می شوند.

درمان قطعی ریزش مو

در این موارد به علت ریزش شدید و مداوم موها فرد دچار کم پشتی شدید می شود که در بیشتر موارد در ناحیه جلوی سر و شقیقه ها خواهد بود و به مرور زمان پیشرفت کرده و تا وسط سر ادامه پیدا می کند و به مرور ممکن است. فرد مورد نظر به طاسی برسد که البته در آقابان شایع تر است. اما در خانم ها بیشتر به صورت نازک شدن تار موها و کم پشنی و بد حالت شدن آنها خواهد شد. حال در این حالت اتفاقی که برای فرد خواهد افتاد این است که از نظر روحی و روان دچار مشکل خواهد شد. این موضوع باعث می شود که فرد دنبال درمان قطعی ریزش مو باشد.

هزینه ترمیم ریزش مو

چون پرپشتی مو به خصوص برای خانم ها خیلی اهمیت دارد و 60 درصد به زیبایی صورت و چهره را شامل خواهد شد پس به علت کم مویی و کم پشتی دچار استرس می شود و گوشه گیر شده و ناراحتی هایی مختلفی را دچار می شود در این بین راهکارهایی مختلف برای رفع این مشکل ارائه شده است که برخی از آن ها موقتی بوده و برخی دائمی از جمله راهکاریی که به هیچ عنوان توصیه نمیشه استفاده از محلول ها و موارد شیمیایی است مانند پودر هایپرپشت کننده تاپیک و محلول ماینوکسیدیل که موقتی بوده و به محض قطع کردن دارو مجدد ریزش و کم پشتی نمایان می شود از جمله راهکاری دیگه که دائمی می باشد ترمیم مو و کاشت مو می باشد که عوارض کاشت مو قبلا گفته شده و همچنین روش های کاشت مو هم در مقاله ای دیگر بیان شده است اما بهترین و مناسب ترین روش برای درمان ریزش مو و علل ریزش مو ترمیم موی می باشد.

علل ریزش مو

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
بهترین روش درمان علل ریزش مو ترمیم مو به روش های فیکس آلمان می باشد
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star