روش های ترمیم مو

روش های ترمیم مو

در مبحث روش های ترمیم مو ، در چند سال اخیر سه روش ترمیم مو در موسسه گلهای تهران انجام گرفته است . در ابتدا ترمیم مو به روش نانو ، سپس ترمیم مو به روش نانو ارگانیک  و حالا ترمیم مو به روش های فیکس آلمان که منحصرا در اختیار شرکت گلهای تهران است.

روش ترمیم مو آقایان (های فیکس آلمان)

در این روش ترمیم مو ابتدای موی سر فرد در آزمایشگاه اختصاصی های فیکس مورد بررسی قرار گرفته و پس از یک ساعت نتیجه نمونه برداری موی فرد مشخص می شود و مویی تا 99 درصد مشابهت از نظر رنگ و جنس برای نصب وارد مرحله بعدی می شود. با دارا بودن برترین تکنولوژی از شرکت hifix  به انجام ترمیم مو آقایان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می پردازد . این روش برای پرپشت كردن موها  از سيستم كورتكس استفاد می کند تا يک موی كاملا طبيعی و راحت را به شما تحویل دهند.

هزینه ترمیم مو به روش hifix

کم هزینه و بدون عوارض است که زمان اجرا کمتر از یک روز و نهایت 4 ساعت انجام می گیرد .این روش در سال 1994 و شرکت های فیکس آلمان آغاز شد و امروز در ایران و در موسسه ترمیم مو استفاده می شود. ترمیم مو hifix به شما این قابلیت را می دهد که موهای خود را به هر صورتی که دوست دارید حالت دهید. تنها سیستمی است که می توان موها را به سمت بالا برس کرد و به راحتی به حمام و استخر بروید. در امر ترمیم مو بانوان، ظاهر مو طبیعی است و به هیچ عنوان موی ترمیم مو قابل تشخیص نیست.

عوارض ترمیم مو به روش hifix

نصب این موهای های فیکس بدون جراحی و بدون عوارض ترمیم مو و فقط با کراتینه های گیاهی روی سر نصب خواهد شد . بدون هیچ گونه عوارض و ضرری برای سر . کاملا طبیعی و بهداشتی و حتی مناسب برای موهای خود فرد . این موها روی و یا ترکیب باموهای فرد نصب می شود و آب و هوا و رطوبت نفوذ خواهد کرد و هیچ مشکلی بابت رشد موهای خود فرد ندارد.

 

خلاصه
تاریخ نطر دهی
متن نظر
روش های ترمیم مو می تواند اطلاعات ما را نسبت به ترمیم مو اضافه کند.
امتیاز نظر دهی
51star1star1star1star1star