ترمیم موی

ترمیم موی

موسسه ترمیم موی گلهای تهران نماینده رسمی های فیکس آلمان ، امروزه خیلی از افراد به دلیل ریزش مو و آسیب دیدن موهایشان دنبال راهی برای ترمیم مو هستند تا زیبایی موهای خود را برگردانند . یکی از روش های درمان ریزش مو، کچلی،  ترمیم مو است. ترمیم مو برخی از دردسر های کاشت مو را از بین برده و ذهنیت و فضای بهتری برای متقاضیان این کار افزایش می دهد. کاشت مو ممکن است طبیعی و بهتر باشد ولی برای افرادی مناسبتر است که دارای بانک مو قوی و زیادی می باشند.

حال با این تفاوت که ترمیم مو نیازی به بانک مو ندارد و نیازی به عمل جراحی نیست، همچنین درد و بیهوشی نیز ندارد.

ترمیم موی

 ترمیم مو مردان

مشکلات و آلودگی‌ ها و استرس‌ کاری و زندگی روزمره ما باعث تاثیر گذاشتن در روحیه افراد می شود که این قبیل مشکلات فقط تاثیر درونی و مشکلات ندارند بلکه در زیبایی‌ ظاهری فرد نیز تاثیر دارند. ریزش مو یکی از این موردها می باشد. حال ما در مورد راهکارهای رسیدن به زیبایی دوباره را به شما می گوییم: ترمیم مو مردان از قدیم وجود داشته ولی اخیرا با روش های پیشرفته علمی و پزشکی بازده عالی و طبیعی به شخص می دهد که بار دیگر لذت جوانی و زیبایی را به شخص می دهد. مطلبی که می‌توان در مورد آن بسیار تاکید کرد و بدون هیچگونه شک و تردیدی بحث کرد.

مزایا و نکات مفید ترمیم :

یکی از مزیت ترمیم مو ماندگاری ترمیم مو است. بیشتر موسسه ، ترمیم مو آن را برای ده سال تضمین می کنند.

ترمیم مو بانوان

ترمیم مو بانوان این مزیت را برای خانم ها دارد که آنها می توانند هر رنگی را که می خواهند روی آن مو قرار دهند زیرا تار موهای نانو مزیت رنگ پذیری را دارند. مزیت دیگر ترمیم مو این است که ترمیم مو به هیچ عنوان درد ندارد و مشکلاتی که در بعضی‌ از راه‌ها که باعث عفونت میشود را نخواهد داشت. مزیت دیگر ترمیم مو نسبت به کاشت مو این است که در زمینه نگهداری آن بسیار نکات ساده ای‌ وجود دارد که اگر کاملا رعایت شود عمر و ماندگاری خود را کاملا حفظ می‌کند. در ترمیم مو زخم های ریزی که برای ترمیم ایجاد می شود برای مدت کوتاهی توسط یک لایه خیلی نازک پانسمان می شود که باید هر روز تعویض شود تا عفونت نکند. این عوارض ترمیم مو بسیار کم و ناچیز هستند. محل زخم باید تا مدت خوب شدن از اشعه نور خورشید محفوظ باشد. بهترین موسسه ترمیم مو بعد از یک یا دو ماه طراحی انجام شده را به صورت واضح نشان می دهند.